Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
П’ять  реанімобілів  для "екстренки" 02.11.2018
Img 9637

П’ять  реанімобілів  класу «С» поповнили автопарк Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Три реанімобілі категорії «С» марки «Citroen» та два авто екстреної допомоги китайського виробництва рятуватимуть життя жителям міста і області.

В реанімобілі, окрім необхідної допомоги можна проводити оперативні втручання навіть  коли авто їде в дорозі.

Щоб система екстреної допомоги працювала в комплексі, треба оновити автопарк. Так вважає очільник області Валерій Коровій.

-Ці перші три авто отримали через Державний фонд регіонального розвитку і співфінансування з обласного бюджету. На сьогодні ми маємо попередню домовленість з Міністерством охорони здоров’я і Кабінетом Міністрів та сподіваємось, що Вінницька область попаде в пілотний проект, який буде реалізовуватись в декількох областях України. Він  стосується побудови системи екстреної медичної допомоги. На це виділяється майже 1 млрд. гривень, - говорить голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.

Автомобіль класу «С» забезпечує життєдіяльність організму людини на догоспітальному етапі.

-В оснащення авто входить апарат штучної вентиляції легень,  інфузомат – насос, який подає дозування ліків, дефібрилятор, кардіомонітор, підігрівачі розчинів для внутрішньовенної дифузії, пневмоматрац, кисневі балони, інгалятори,- розповідає директор департаменту охорони здоров’я Людмила Грабович.

Вона додала, що авто французького виробництва використовуватимуть на території всієї області, а «автівки» з Китаю  планують віддати на міську підстанцію, оскільки в місті кращі дороги.

Директор департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА подякувала медикам і відзначила, що найменше вінничани скаржаться саме на роботу працівників екстреної допомоги.