Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
15 березня розпочинається Глобальний тиждень здоров`я підлітків
Teens thumbsup

За ініціативи Міжнародного альянсу дослідних організацій, що співпрацюють у сфері міжнародних досліджень з охорони здоров'я і поведінкових орієнтацій дітей та молоді (HBSC) і підтримки країн-учасниць альянсу розпочата підготовка до проведення першого  Глобального тижня здоров'я підлітків який  відзначатиметься  з 18 по 24 березня 2018 року.

Головна мета проведення Глобального тижня здоров'я підлітків – підвищити значущість здоров'я молодого покоління. Організатори прагнуть зробити цей тиждень міжнародним та залучити якомога більше небайдужих людей для обговорення проблем здоров'я юнаків та дівчат у країнах світу. Тому підвищення рівня обізнаності громадськості в сфері охорони здоров'я підлітків і формування у них навичок здорового способу життя стане пріоритетним завданням тематичних заходів, проведених протягом усього тижня. Україна стала однією з багатьох країн світу, які приєднались до акції збереження здоровя підростаючого покоління. Молодь - це свого роду «золотий запас»держави, це найбільш дорогоцінний ресурс країни. Адже від них залежить наше майбутнє.

Заходи, що проводитимуться:

Неділя, 18 березня – профілактика насильства;

Понеділок, 19 березня – профілактична допомога і вакцинація;

Вівторок, 20 березня – здорова дієта і фізичні вправи;

Середа, 21 березня – психічне здоров'я;

Четвер, 22 березня – сексуальний розвиток і здоров'я;

П'ятниця, 23 березня – споживання та зловживання психоактивними речовинами;

Субота, 24 березня – гігієна порожнини рота.

 

Країни-учасниці. Країни, які вже приєдналися до ініціативи проведення Глобального тижня здоров'я підлітків: Вірменія, Великобританія, Грузія, Румунія, Словаччина, США, Польща, Португалія, Франція, Україна.

Деталі за посиланнями:

Веб-сайт  - http://knowledge.org.ua/
Facebook - https://www.facebook.com/KnowledgeUA/
YouTube  https://www.youtube.com/channel