Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Свято у кардіосанаторії
Image21

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій завітав у Вінницький обласний дитячий кардіоревматологічний санаторій.
Також, до привітань долучились заступник голови-директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович та директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк. 


Цьогоріч медичний заклад отримав у подарунок  новий спортивний майданчик з тренажерами кардіологічного спрямування. Отож, навесні, діти, що перебувають на лікуванні в санаторії матимуть змогу активно та з користю для здоров’я проводити час на вулиці. 
На знак вдячності за подарунки малеча підготувала для почесних гостей новорічну виставу з номерами художньої самодіяльності, співами, танцями та акробатичними етюдами.
По завершенню виступів юних артистів гості оглянули територію санаторію, лікувальний корпус, процедурні та кімнати для проживання дітей. 
Варто зазначити, що нещодавно в санаторії проведено ремонтні роботи і замінено старі меблі на нові, а також встановлено нове лікувальне обладнання. За словами керівника медичної установи значну частину будівельних та оздоблювальних матеріалів для закладу передали спонсори та благодійники Вінниччини.

Деталі http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/7724-vinnytskyi-oblasnyi-dytiachyi-kardiosanatorii-otrymav-v-podarunok-sportyvnyi-maidanchyk-z-trenazheramy-kardiolohichnoho-spriamuvannia