Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Селекторна нарада з представниками МОЗ
Img 8143

У Департаменті охорони здоров’я ОДА відбулась селекторна нарада з представниками МОЗ України з питань Порядку визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів закладами охорони здоров’я. 

Селекторна нарада відбувалась у форматі телемосту. Відповідав на запитання фахівців та надавав консультації щодо роботи Тарас Лясковський  - начальник управління  фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції МОЗ.    Участь у селекторі взяли: Олена Житанська -  заступник директора Департаменту, начальник управління  фінансово-економічного забезпечення та організаційно-кадрової роботи з персоналом, Ольга Задорожна – начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я ОДА, Тетяна Бондаренко -  начальник  відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню ДОЗ ОДА, Василь Железняк - начальник Інформаційно-аналітичного центру медичної статистики у Вінницькій області.

Учасники наради спілкувалися з представниками МОЗ з приводу процедури визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів. Спеціалісти ДОЗ отримали консультації з питань нормативно-правової бази запровадження оновленого Національного переліку основних лікарських засобів, узгодили  основні методи кількісної оцінки потреб у медикаментах.

 Як зауважила Олена Житанська, Порядок визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів дозволить оптимізувати систему фармацевтичного забезпечення потреб закладів охорони здоров’я, а також дасть змогу оцінити ефективність витрат бюджетних коштів при закупівлі та відшкодуванні вартості ліків.

11.10.2017

Прес-служба ДОЗ ОДА