Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Обладнанню для Вінницького кардіоцентру — бути!
Img 7509 pr

Універсальна УЗД-система, дефібрилятор та апарат штучної вентиляції легенів — високоточне сучасне обладнання для порятунку хворих із серцево-судинними захворюваннями в рази посилить можливості Вінницького кардіоцентру та закладів, що надають меддопомогу на первинному і вторинному рівнях.

У межах інвестиційного субпроекту «Складова розвитку системи охорони здоров'я Вінницької області, направлена на покращення медичної домоги хворим із серцево-судинною патологією» було оголошено міжнародні конкурсні торги, щоб отримати пропозиції постачальників обладнання і оцінити їх за процедурами Світового банку.

Відтак15 вересня у прес-центрі Департаменту охорони здоров'я Вінницької обласної державної адміністрації відбулося відкриття Тендерних пропозицій за процедурою ICB (міжнародні конкурсні торги) щодо постачання медичного обладнання для діючого кардіологічного центру для ЗОЗ вторинного та первинного рівнів допомоги.

Запечатані конкурсні пропозиції на розгляд Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт і неконсультаційних послуг надали 6 компаній. Зокрема, "Diatech SA" (Швейцарія), ТОВ «Діамеб» (Україна), об'єднання підприємств ТОВ «Імекс» та ТОВ «Компанія «Ютас» (Україна), Mortara Instrument, Inc (США); ТОВ «Проект Солюшнз Україна» (Україна), Mbnet AG (Швейцарія). Процедура відкриття тендерних пропозицій відбулася відповідно до вимог Світового банку.

Олена Житанська, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, заступник керівника Групи управління субпроектом повідомила: «Ми дуже покладаємося на результати цих торгів. Наразі триватиме оцінка пропозицій по кожному лоту, і до кінця року, сподіваюся, ми підпишемо контракти на постачання медичного обладнання».

Володимир Федик, головний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, заступник керівника Групи управління субпроектом розповів, що ідеологія субпроекту — це зменшення смертності від серцево-судинних захворювань. Окрім ефективної інформаційної кампанії та навчань лікарів, ключове місце відводимо доступності якісних медичних послуг для усіх людей. Сучасне і точне обладнання сприятиме досягненню високих показників саме у цьому напрямі, тому надзвичайно важливо обрати досвідченого та компетентного постачальника.

18.08.2017 Прес-служба ДОЗ ОДА