Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Цивільний захист у Томашполі
Zaza

На початку вересня медпрацівники первинної ланки селищного  та  районного центрів  первинної медико-санітарної допомоги  взяли участь у командно-штабних навчаннях  з цивільного захисту  населення.

Медики відпрацювали навики  у п’яти позиціях:

-забезпечення медичної допомоги у запасному пункті управління

-медичний супровід людей, які перебували у захисній споруді Будинку дитячої творчості

-надання  медичної допомоги населенню у збірно-евакуаційному пункті в районному Будинку культури, де було обладнано медпункт та кімнату матері і дитини

-медичний супровід співробітників  під час відбору проб  з приводу пташиного грипу на інкубаторно-птахівничій  фабриці

Вдало та показово було виконано п’яте  завдання  з розгортання сортувального пункту — надання екстреної та невідкладної допомоги  «постраждалим» внаслідок вибуху у торгівельному центрі ( універмазі).

Бригада первинної ланки прибула негайно на санітарному автомобілі для підсилення двох бригад екстреної допомоги Томашполя та Тульчина. Організаційно-методичне керівництво в навчаннях блискуче здійснили  фахівці Вінницького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Медики надали кваліфіковану допомогу  постраждалим, для чого було використано спеціальні муляжі, і забезпечили транспортування хворих у визначені медичні заклади. За результатами навчань було високо оцінено професійність та злагодженість роботи медиків.

Прес-служба ДОЗ ОДА

14.09.2017