Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Нарада-семінар «Актуальні питання кардіології»
Img 7100

  В актовій залі обласної лікарні ім. М.І.Пирогова відбулася нарада-семінар «Актуальні питання кардіології».

  До участі були запрошені заступники головних лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги, лікарі загальної практики сімейної медицини, а також кардіологи і терапевти.

  На початку семінару головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги Департаменту охорони здоров’я – С.І. Швидюк підведвела підсумки дiяльністі кардiологiчної служби Вiнницької областi за I пiврiччя 2017 року та доповіла присутнім про виконання Урядової програми «Доступні ліки». Вона зазначила, що основною проблемою реалізації цієї Програми є недостатня доступність сільського населення до аптечних мереж.

  Актуальні питання курації пацієнтів з ішемічною хворобою серця та артеріальною гіпертензією у своїй доповіді розглянула науковець Вінницького націоналного медичного університету - професор Л.В. Распутiна.

  Корисними для лікарів-практиків стали також поради щодо лiкування пацiєнтiв з артерiальною гiпертензiею при супутнiх хронічній хворобi серця та цукровому діабеті й метаболiчному синдромi, а також про місце препаратів, що увійшли в державну програму «Доступні ліки».

  Завдяки виступу професора Ю.M.Мостового, практичні фахівці мали можливість розібрати проблемнi питання надання медичної допомоги пацієнтам ГКС на вcix етапах курації.

  Завершився семінар клінічним розбором та активним обговоренням нагальних питань щодо надання якісної медичної допомоги пацієнтам з кардіологічною патологією.

 

Прес-служба ДОЗ ОДА

08.09.2017