Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Конкурс вишиванок у Могилів-Подільському ЦПСМД!
Img 0014

У Могилів-Подільському міському Центрі первинної медико-санітарної допомоги відбувся конкурс вишиванок ручної роботи, на якому було представлено більше ста вишитих робіт, серед яких – сорочки, рушники, килими, сукні, подушки, картини.

Всі виставкові експонати представлені працівниками медичного закладу.

Урочисте свято відбулося за участю учнів дитячої школи мистецтв: капели бандуристів та ансамблю сопілкарів, які відкрили дійство. Далі своє слово отримали гості та працівники медичного Центру – ініціатори проведення свята. Присутні з захопленням роздивлялися представлені вироби, які були пронизані українським духом.

Серед учасників журі -  знавці мистецтва вишиванок: директор музею імені Марії Руденко, поетеса, вишивальниця –  Марія Гоцуляк, директор будинку народної творчості, майстра витинанки –   Оксана Городинська, народна майстриня, яка відтворює старі українські вишивки та прикраси – Леся Лученко.

В завершенні заходу, журі оцінило вироби та обрало переможців. У номінації за кращу вишиту старовинну сорочку перемогла головна медсестра Центру Гераськіна М.І. Також були представлені переможці в інших номінаціях. Зокрема, приз за кращий рушник вишитий в подільському стилі отримала Добрянська О.М., а приз за найкращий старовинний вишитий килимок – Марценюк Л.В.

Зі слів членів журі унікальність заходу в тому, що вперше у Вінницькій області відбувся подібний конкурс в медичному закладі він підтвердив основоположну ідею: головне, не ким ти працюєш, а ким себе відчуєш – представником великої української нації. Медики Центру довели, що цінують українські традиції та ще раз продемонстрували, що для України означає вишиванка.

Конкурс був настільки масштабним, що з легкістю може дорівнятись до мистецької виставки.    

12.06.2017

Прес-служба ДОЗ ОДА

Профспілковий комітет

КУ «Могилів-Подільський МЦ ПМСД»