Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
«Любові не буває забагато…»
Asdfg

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день  захисту дітей – свято маленьких громадян нашої країни. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого ми живемо. І саме від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. Адже діти – це цвіт Землі, майбутнє держави і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Приходять діти у світ зовсім маленькими, беззахисними, тому  ми, дорослі, повинні огорнути їх затишком і теплом, щирою ніжністю, створити всі умови, щоб виросли діти добрими, світлими, щирими і сердечними.

Особливої  уваги та підтримки потребують вихованці Тульчинського обласного будинку дитини. Подарована їм радість буває приємнішою, ніж отримані подарунки. Поділитися теплом своєї душі  з дітьми, створити для них свято, побачити в їх оченятах вогник добра і віри у надію – найкращий дар для наших малюків.

Дуже приємно, що в нинішній  нелегкий час існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. В цей святковий день до наших діток з подарунками завітали: головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню  Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Л.І. Бевза, начальник служби у справах дітей Тульчинської РДА В.Поліщук,депутат  Вінницької обласної ради М.Яськов, голова Тульчинської районної організації Аграрної партії України М.Трач, директора аграрних  підприємств району  О.Дяченко, В.Хворостовський, В.Чорноморець,  директор мережі магазинів  «ПУЗЯ» Л. Грищук, голова Українського Волонтерського Руху (УВР) Д. Мороз, представники благодійної організації «Сонячна країна»

Допомогу в організації   оздоблення території та приміщень закладу до свята  надала сім’я О.Савчука.

Щирі слова вдячності і  керівникам підприємств району, їх колективам, які неодноразово надають допомогу нашим вихованцям: ТОВ «Агротехбаза» (директор О.Грубик ),  ПВКП «Будівельник» (ПП В.Ковінько),  СТОВ «Авангард» (директор М.Трач), ФГ «Вікторія» (директор В. Панич), ПП Р.Вітковичу, прихожанам та настоятелямцеркви Успіння пресвятої БогородиціПротоієрею Григорію, храму Святителя Миколая  Протоієрею Р.Рудаковута окремим громадянам району, міста.

        Тож дякуємо усім тим не байдужим, хто створює для малят сонячний світ, хто дарує їм казку і свято. Низький уклін тим, чия душевна щедрість не знає меж! Адже любові не буває забагато, і забагато щастя у житті!

Тож хай буде у світі мир, хай всіх нас вітає кожного дня сонечко, хай цвіте  на личках дітей радісна усмішка і хай дзвенить веселий дитячий сміх. 

Головний лікар

Тульчинського обласного будинку дитини

Мазур М.О.

 02.06.2017