Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Школа по програмі боротьби з цереброваскулярною патологією 20.04.2017
Dbvwpgwuvqm

Відомо, що серцево-судинні хвороби займають одне з провідних місць серед причин смертності та інвалідизації населення. З метою ранньої діагностики та покращення лікування таких пацієнтів, на Вінниччині уже не один рік діє «Школа боротьби з цереброваскулярною  патологією».

Нині діагностувати та лікувати захворювання судин та серця навчали медиків Хмільниччини:   лікарів загальної практики-сімейної  медицини, терапевтів кардіологів, неврологів, лікарів медицини невідкладних станів та фельдшерів.

Учасники зібрання разом із професором кафедри внутрішньої медицини №3 ВНМУ ім.М.І.Пирогова  Валерієм Івановим, розглядали клінічні випадки з повторним опрацюванням вимог діючих протоколів лікування зазначеної категорії хворих.

Тетяна Височанська - завідувач обласним інсультним відділенням  ВОПНЛ ім. акад. О.І.Ющенка -  нагадала про зміну маршруту пацієнтів з ГПМК у Вінницькій області та надала інформацію про лікування зазначеної категорії хворих згідно діючих протоколів надання медичної  допомоги.

 Також , в рамках засідання, Світлана Швидюк - головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню ДОЗ ОДА провела робочу нараду з питань впровадження Урядової програми  «Доступні ліки» в Хмільницькому районі, де обговорювались:  стан впровадження зазначеної програми та проблемні питання.

 

Прес-служба ДОЗ ОДА