Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
«Терапевтичні читання 2017: досягнення та перспективи»
Img 9482

З прес-конференції розпочав свою роботу традиційний весняний цикл навчання «Терапевтичні читання 2017: досягнення та перспективи» для практикуючих лікарів, в першу чергу первинної ланки. Професор Юрій Мостовий, завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ ім.М.Пирогова, привітав присутніх з початком важливої для всіх медиків події та ознайомив представників ЗМІ й присутніх головних лікарів медичних закладів з Програмою навчання. Захід проходитиме в форматі дводенної науково-практичної конференції, під час якої до уваги практикуючих лікарів буде представлено п’ять сателітних симпозіумів, сорок дві цікаві лекції від провідних фахівців терапевтичного напрямку не тільки Вінницького медичного вишу, а й науковців з інших регіонів країни.

Мета конференції – довести положення найновітніших державних протоколів, настанов, угод з діагностики та лікування терапевтичних захворювань до лікарів-практиків. Саме на цьому у своєму виступі зробила акцент заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Надія Марусяк. Її підтримав директор Департаменту охорони здоров’я міської Ради Олександр Шиш. Він також підкреслив важливість взаємодії науки з практикою – науковців та практичних лікарів. Адже саме вони, отримавши найновітніші знання щодо профілактики, діагностики й лікування захворювань, вже наступного дня почнуть використовувати їх на користь здоров’я жителів області.

Цьогорічною інновацією стала онлайн-трансляція, завдяки якій практичні лікарі інших регіонів України також зможуть відвідати, в прямому ефірі, будь-яку теоретичну чи практичну локацію.

Завдяки тісній співпраці за принципом «влада-бізнес-громада», вдалося організувати безкоштовне довезення лікарів віддалених районів області для участі в навчаннях. Тому кількісний склад аудиторії цьогоріч становитиме більше тисячі учасників.

Було презентовано нову редакцію довідника-посібника «Сучасні класифікації та стандарти лікування розповсюджених захворювань внутрішніх органів». Подія відбувається вже двадцять два роки поспіль. Саме у такій формі поряд з лікарем, на його робочому столі, завжди буде провідник та посібник з найсучасніших знань і підходів до захворювань внутрішніх органів його пацієнтів. «Ця книга – неоціненний, величезний труд науковців кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб, завдяки якому практикуючі лікарі матимуть змогу покращити якість надання медичної послуги та довести сучасні інноваційні технології до жителів найвіддаленіших куточків області», – зауважила Надія Марусяк.

До уваги учасників конференції, крім цікавих новітніх пропозицій та буклетів від провідних фармацевтичних кампаній країни, була представлена виставка картин сучасного талановитого вінницького художника Віктора Байрака.

 

Прес-служба

Департаменту охорони здоров’я ОДА

15 березня 2017 р.