Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
У Вінниці триває тиждень здорового способу життя
Img 3897

Здоровий спосіб життя. Багато-хто розуміє під цим поняттям просто відмову від шкідливих звичок і заняття спортом. Насправді, здоровий спосіб життя – це набагато глибше поняття, це стиль життя і мислення. Для кожної людини – це щось особливе. Саме думки людини становлять основу здорового способу життя. 

Так вважають учні навчальних закладів, які взяли участь у обласному тижні здорового способу життя «Молодь за здоров’я», що проходить на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів.

Представники двох міських шкіл та 17 районів області позмагаються у конкурсі плакатів, фотографій, художніх робіт за темами: «Головне в іміджі – це здоров’я», «Молодь за майбутнє без СНІДу», «Я обираю здоров’я».

Також школярі, а це учні 7-11 класів, отримають змогу продемонструвати свої науково-дослідницькі таланти під час обласної науково-практичної конференції «Здоров’я через освіту», та  захищатимуть свої наукові проекти на обласному конкурсі учнівських науково-дослідницьких робіт «Турбота про здоров’я обов’язок кожного».

  На урочистому відкритті виступила директор обласної станції юннатів Ольга Драгомирецька і лікар-методист обласного центру здоров’я Інна Загайкевич:

- Ці масштабні заходи – справжнє свято для мене. Вони об’єднують педагогів і медиків та дають можливість передати молоді свій досвід. З іншого боку, ми набираємося креативних ідей від школярів, – сказала Інна Загайкевич.

Талановиті та розумні діти уже усвідомлюють, що про здоров’я потрібно дбати ще з ранніх років, адже це – запорука яскравого та сповненого позитивними емоціями життя.

 

22.02.2017  Прес-служба ДОЗ ОДА