Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Тренінг: "Серцево-легенева реанімація вагітних"
Img 3569

Відновити життєдіяльність організму та серця, вивести організм зі стану клінічної смерті – усе це можливо завдяки серцево-легеневій реанімації, яка за умови правильного виконання рятує життя людині. Швидко та максимально якісно  виконувати усі маніпуляції, працюючи у команді, навчалися акушери-гінекологи, анестезіологи, лікарі-інтерни, акушерки, медичні сестери-анестезисти, які взяли участь у симуляційному тренінгу на тему: «Серцево-легенева реанімація вагітних. Прееклампсія, еклампсія». Тренування проходили на базі Симуляційного тренінгового центру Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І. Пирогова.

На учасників занять очікувала теоретична частина, під час якої фахівці Центру разом із учасникамирозглядали різні аспекти сучасних рекомендацій по серцево-легеневій реанімації, зокрема, технологій (дефібрилятори), підтримання системи дихання (повітроводи, ларингеальна маска, інтубація трахеї), внутрішньокісткового введення препаратів, обговорили особливості проведення серцево-легеневої реанімації у вагітних.

Далі медики на манекенах відпрацювали базові реанімаційні заходи (Basic Life Support – BLS), алгоритм дій при асистолії, фібриляції шлуночків,а також - надання невідкладної допомоги при прееклампсії та еклампсії.

Як зазначила Наталія Титаренко – головний спеціаліст «акушерська реанімація» ДОЗ Вінницької ОДА, злагоджена робота в команді – запорука якості надання медичної допомоги, що у свою чергу  дає високі шанси зберегти життя і здоров’я пацієнта.

-Ми навчаємо наших фахівців – акушер-гінекологів, анестезіологів, акушерок працювати як один механізм. Це важливо, коли необхідно швидко приймати рішення і виконувати певні дії. Таким чином здійснюється економія часу. Коли відлік йде на секунди – втрачати його смертельно небезпечно.  Такі тренінги дозволяють на практиці відпрацювати ситуації, що можуть відбутися в реальності.

Як додає лікар – краще помилитися і виправити свій недолік під час тренінгу, ніж зробити помилку в реальній ситуації.

 

02.02.2017 Прес-служба ДОЗ ОДА