Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Засідання Департаменту охорони здоров'я
Img 3391

Проблемні питання функціонування закладів третинного рівня надання медичної допомоги розглядали фахівці охорони здоров’я під час чергової наради Департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації.

До участі у зібранні були запрошені головні лікарі медичних закладів третинного рівня, директори медичних коледжів, головні бухгалтери, заступники головних лікарів з економічних питань.

Фахівці розглядали актуальне питання організації бюджетного процесу для закладів охорони здоров’я у 2017 році.

За словами Людмили Грабович – директора ДОЗ ОДА – ситуація у бюджетній сфері обласної здоровоохорони складна, тому варто зосередити увагу на першочергових питаннях: кадрового забезпечення та заощадження коштів. 

Людмила Поліщук – начальник відділу фінансування та економіки Департаменту охорони здоров’я ОДА зазначила, що  до обласного бюджету було виділено близько 2 млрд. гривень, що  20 % більше, ніж минулого року. Вона додала, що встановлений мінімальний рівень заробітної плати – 3200 гривень передбачається для всіх працівників бюджетної сфери, не залежно від рівня кваліфікації. Тому фахівець Департаменту наголосила, що головним лікарям та фахівцям фінансової сфери медичних закладів необхідно ретельно та уважно нараховувати заробітні плати.

Розглядалося також питання проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області за 2016 рік.

Учасники  звернули увагу на правилах прийому закладами охорони здоров’я лікарських засобів та виробів медичного призначення закуплених за кошти державного бюджету.

Наталя Бондар – головний спеціаліст

Особливу увагу присутніх привернуло питання щодо організації розвитку відновного лікування у Вінницькій області.

Як зазначила Людмила Грабович – закладам відновного лікування області необхідно вибрати спеціалізацію. Це дозволить налагодити повноцінну роботу установ.

-Відтепер в області діє Жмеринська та Козятинська лікарні відновного лікування, які були створені на базі залізничних лікарень,- додала Людмила Грабович.

Директор Департаменту закликала медпрацівників надавати можливість пацієнтам проходити курси реабілітації та відновного лікування у цих закладах.

 Наприкінці засідання Людмила Грабович  висловила сподівання, що усі заклади охорони здоров’я третинного рівня будуть плідно та ефективно співпрацювати між собою.  У свою чергу, Департамент надаватиме усю можливу допомогу в роботі закладів усіх рівнів.

12.01.2017   Прес-служба ДОЗ ОДА