Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Надія Марусяк – закликала аптеки до співпраці.
Img 3366

Забезпечення важко хворих громадян необхідними їм ліками та доглядом є одним із важливих завдань сучасної держави. Для вирішення проблем хворих на цукровий діабет в Україні з 01 квітня 2016 року стартував пілотний проект щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну.

Вінниччиниа увішла до п’ятірки областей з реалізації цього пілотного проекту.  З метою визначення переліку суб’єктів господарювання для роботи в рамках проекту, відбулося засідання комісії з критеріїв відбору аптечних закладів, які будуть задіяні у процесі державного регулювання цін на препарати інсуліну та відшкодування ціни на закуплений інсулін у Вінницькій області.

На засіданні під головуванням Надії Марусяк – заступника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації були присутні представники  з питань економічного розвитку області,  фахівці медичних установ та керівники аптечних закладів.

Під час зібрання присутні обговорили важливі питання, що стосуються налагодження співпраці між аптечними підприємствами та Департаментом. Особливо зацікавив фармацевтичні та аптечні заклади алгоритм надання інсуліну пацієнтам, також виникли актуальні питання з приводу укладання угод.

Надія Марусяк зазначила, що після обговорень комісія обиратиме аптечний заклад з яким медичним установам буде вигідно співпрацювати, а пацієнтам зручно отримувати інсулін. Вона закликала аптечні заклади долучатися до проекту. Адже це дозволить покращити рівень надання медичної допомоги пацієнтам, зокрема тим, що живуть з діабетом.

 

04.01.2017  Прес-служба ДОЗ ОДА