Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Святий Миколай завітав в Обласний будинок дитини
9

Святий Миколай потрібен кожній дитині, а особливо тим дітлахам, які залишилися без батьківської ласки. Чудотворець приходить до кожного маленького жителя нашої країни. Не оминув він увагою і вихованців  Вінницького спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки. Зустрічали Миколая піснями, танцями,  іграми,  віршами та різноманітними забавами.

Відкрила урочисту зустріч Надія Андрієвська – головний лікар обласного спеціалізованого будинку дитини. Вона привітала гостей та подякувала усім, хто приєднався до чудового дійства.

На святі також побувало керівництво області на чолі за Валерієм Коровієм – очільником облдержадміністрації, його заступником – Ігорем Івасюком. Завітала до дітлахів Людмила Грабович – директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

-У День Святого Миколая ми всі стаємо трішечки дітьми: очікуємо подарунків, віримо в чудо, прагнемо добра, любові, щирості. В такий непростий час, який переживає сьогодні Україна, це дуже важливо для кожного з нас. Це те, що нас об’єднує. І те, що ми маємо таких красивих, щирих, розумних дітлахів, яким Святий Миколай неодмінно принесе подарунки, переконує: в нашої країни – велике майбутнє, - зауважив у вітальному слові голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій. 

Дітлахам Святий Миколай приніс смачні дарунки та цікаві іграшки. Маленькі вихованці співали пісень, танцювали, розповідали віршики. А ще просили у Чудотворця найголовніше – подарувати їм люблячу родину.

Керівник Департаменту охорони здоров’я привітала дітлахів зі святом,  подякувала малюкам та лікарям закладу за чудове, світле торжество.

-День Святого Миколая – один із найсвітліших і найрадісніших християнських свят. З приходом цього Дня кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Шановні дорослі, пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Миколая. Тож обов’язково потрібно ділитися  своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з дітлахами, допомогти  їм відчути радість свята, - додала Людмила Грабович.

-День Святого Миколая дає нам можливість хоча б раз на рік побути чарівниками для дітей. Ми намагаємось зробити малечу якомога щасливішими. Хотілося, аби усі їхні мрії здійснилися. А головне – щоб здійснилась найзаповітніша мрія кожного нашого вихованця – знайти родину, своїх маму і тата. Сподіваємося, що мрії маленьких наших діток збудуться. -  говорить – Надія Андрієвська.

 

19.12.2016                               Прес-служба ДОЗ ОДА