Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
«Подільська респіраторна школа» підводить підсумки роботи
Img 9196

Проблеми пульмонологічної служби на сучасному етапі піднімались на прес-конференції за участю заступника директора департаменту охорони здоров’я ОДА – Надії Марусяк, професора, завідувача кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ ім. М.І.Пирогова – Юрія Мостового, головного спеціаліста відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню Департаменту охорони здоров’я ОДА – Світлани Швидюк.

 Відкрила прес-конференцію Надія Марусяк, яка охарактеризувала ситуацію по області із пульмонологічними захворюваннями та навела статистичні показники.

Юрій Мостовий під час свого виступу підвів підсумки по роботі «Подільської респіраторної школи»: «Навчання тривало щотижнево  протягом трьох місяців в районах області. Це була не просто начитка лекцій. Сімейні лікарі спілкувались у форматі вільної дискусії, мали змогу проконсультуватись по окремих питаннях. У процесі співпраці розглядались виписки з історій хвороб, демонструвались різноманітні відеоролики, проводились майстер-класи, що викликало велику зацікавленість у медичних працівників. А головне – вся робота проводилась практично на робочих місцях медиків та на підставі глибокого аналізу показників щодо пумьмонологічних захворювань саме в районах, куди виїжджали фахівці».

Світлана Швидюк зазначила, що така форма роботи надала можливість проконсультувати жителів віддалених районів фахівцями високого рівня і допомогти лікарям первинної ланки удосконалити свою роботу та здобути нові знання.

Підводячи підсумки, варто зазначити, що «Подільська респіраторна школа» отримала безліч схвальних відгуків та вдячність не лише лікарів ЛПЗ, а й пацієнтів. Тому найблищим часом буде відпрацьований план діяльності школи на наступний рік.

15.12.2016р.   Прес-служба    ДОЗ   ОДА