Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Вінницька станція швидкої медичної допомоги отримала дефібрилятори
Img 9161

    Очільник області разом із директором Департаменту охорони здоров’я відвідали Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Під час візиту вони познайомилися з роботою Центру, зокрема зосередили увагу на роботі оперативно-диспетчерської служби, алгоритмі надходження викликів, ознайомили з роботою програми «Вчасна допомога», яка діє в тестовому режимі.

   Як наголосив Валерій Коровій - Національний Проект «Вчасна допомога» - є експериментальним, але встиг позитивно себе зарекомендувати.

   - Ми зацікавлені в тому, щоб  під час засідання обласної ради при обговоренні обласного бюджету було враховано фінансовий ресурс для Центру екстреної допомоги. Кошти потрібні для отримання ліцензії на програму, яка на сьогодні працює у тестовому режимі та розповсюджується лише на Вінницю та Вінницький район.

   Ключовим моментом візиту очільника області до Центру екстреної медицини та медицини катастроф було урочисте вручення трьох дефібриляторів для оснащення кардіо-реанімаційних бригад Вінницької станції швидкої медичної допомоги.

   Димтро Білоус – головний лікар станції подякував за нове обладнання і підкреслив, що воно є вкрай необхідним та допоможе надавати екстрену медичну допомогу на більш високому рівні.

   На завершення керівництво регіону, Департаменту охорони здоров’я та Центру провели прес-конференцію для журналістів. Фахівці відповідали на численні запитання представників регіональних та місцевих ЗМІ: щодо дофінансування Проекту з метою отримання ліцензії, оснащення медикаментами та обладнанням бригад екстреної допомоги, вчасного доїзду до пацієнтів тощо.

   Людмила Грабович також зауважила, що на початку наступного року ДОЗ ОДА ініціюватиме нову зустріч із журналістами щодо ситуації в регіоні з екстреної медичної допомоги, оскільки вирішення цих питань залишається актуальним та стосується кожного жителя Вінниччини.

 

 12.12.2016 Прес-служба ДОЗ ОДА