Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Майстер-клас з акушерства та гінекології
Img 2764

    На базі Симуляційного тренінгового центру Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І. Пирогова відбувся  тренінг з питань невідкладної допомоги, особливостей акушерського та анестезіологічного забезпечення при емболіях в акушерстві та гострому дистресі плода.

    До участі у заняттях організатори запросили лікарів акушер-гінекологів, анестезіологів, акушерок, медичних сестер-анестезистів та усіх зацікавлених фахівців.

    Серед тренерів – Інна Кукуруза – тренер Вінницького симуляційного центру, лікар акушер-гінеколог, заступник головного лікаря по акушерству та гінекології Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова, Наталія Тітаренко  - лікар анестезіолог відділення патології вагітних з акушерською та екстрагенітальною патологією та Ірина Панасюк -   акушерка відділення патології вагітних з акушерською та екстрагенітальною патологією Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова.

    Під час заняття учасники та тренери розглядали рекомендації щодо зниження ризику венозного тромбоемболізму впродовж вагітності та післяпологового періоду, проводили оцінку ризику тромбоемболічних ускладнень під час та після пологів.

    Районні медпрацівники на спеціальних манекенах відпрацювали алгоритм  діагностики, надання невідкладної допомоги та інтенсивної терапії при тромбоемболії легеневої артерії,  надання невідкладної допомоги при гострому дистресі плода.

    Усі охочі взяли участь у майстер класі по вакуум-екстракції плоду

    -Актуальність нашого сьогодення в медичній практиці - це доскональне володіння не тільки теорією, яку лікарі акушер-гінекологи отримують на лекціях, конференціях, семінарах. Це перш за все - певний практичний досвід. Реформування та модернізація галузі охорони здоров’я, постійне підвищення вимог до якості надання медичної допомоги населенню потребують від лікарів та медичного персоналу в цілому неперервного навчання, - наголосила під час тренінгу Інна Кукуруза 

   Вона додала, що   метою тренінгу є - відпрацювання базових медичних навичок, ситуаційних задач із акцентом на техніку виконання, навчання роботі у команді, розподілу обов’язків, отримання нових практичних та комунікативних здібностей для роботи із пацієнтами.

24.11.2016    Прес-служба ДОЗ ОДА