Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
У Вінницькому аграрному університеті відбулась акція "День донора"
Img 0511

    Донорська кров – незамінна. Людство і досі не знайшло методів, як синтезувати цю життєвонеобхідну речовину. Дати її може лише одна людина іншій, з доброї волі за велінням власної душі та совісті. Знадобитись вона може будь-кому  у найнеочікуваніший момент життя. Адже кількість ДТП, травматизму, важких пологів, вогнепальних поранень і хвороб, лікування яких потребує донорської крові невпинно зростає.

    Регулярно поповнюючи запаси крові, люди роблять не тільки велику справу для оточуючих, але і допомагають собі. Здача стимулює оновлення крові, а значить покращує внутрішні показники організму. Крім того, донори, регулярно відвідуючи пункти переливання крові, отримують безцінну інформацію про стан свого здоров'я. Люди рідко відвідують лікарів і проходять обстеження від випадку до випадку. Але якщо робити це з певною періодичністю, то шанси уникнути серйозних проблем зі здоров'ям набагато збільшуються.

    Вінницька станція переливання крові забезпечена донорською кров’ю всього на 40%. Тому проблема її дефіциту стоїть досить гостро.

    24 листопада у Вінницькому аграрному університеті відбулась акція –«День донора», метою якої було залучення молоді до потрібної і корисної справи. Координатор донорства Вінницької обласної станції переливання крові Валерій Нежевенко каже: «Із студентами працювати завжди приємно. Вони організовані і позитивно налаштовані». Лікар є почесним донором і здавав максимальну дозу (470 мл за раз) 48 разів. 

     Учасниками стали більше ста бажаючих. Перед початком процедури молодих людей ретельно обстежили лікарі.

    На цьому акція не завершується, планується співпраця і з іншими навчальними закладами.Кожен, хто приєднався до цієї важливої місії зробив надзвичайно благородну справу. Адже, можливо, саме його кров врятує чиєсь життя!

 

24.11.2016 р.                 Прес-служба    ДОЗ ОДА