Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Як відзначив свій ювілей Вінницький медичний коледж
Image

    18 листопада відбулось урочисте святкування 95-ої річниці Вінницького медичного коледжу імені академіка Д.Заболотного.

    Творча праця всіх членів педагогічного колективу та допоміжного персоналу, історичні традиції дозволили створити добру навчально-матеріальну і наукову бази для підготовки спеціалістів високого ґатунку для практичної охорони здоров’я. За 95 років існування навчального закладу змінювався керівний склад та склад педагогічних кадрів, співпрацівників, але всі вони прагнули покращити умови для навчання, розвитку кожної особистості в отриманні найгуманнішої професії медичного працівника тисячам студентам випускникам.

    Колектив коледжу здійснив кропітку та чітко сплановану роботу з підготовки до ювілейної дати, в якій брали активну участь педагоги, студенти та співробітники коледжу.

     Серед студентів навчальних груп закладу, напередодні свята, було проведено виставку рукоділля, де були представлені вироби з тіста, борошна, макаронних виробів, зерна та різноманітні вишивки.. Студентські газети, які відрізнялись різноманіттям прикрасили актову залу коледжу.

    Урочиста частина була досить цікавою, насиченою українськими мотивами. Студенти представили яскраві хореографічні та вокальні номери.

       В рамках святкування ювілею відбулося нагородження викладачів та співробітників коледжу почесними грамотами.

     З часу заснування Вінницький медичний коледж дав путівку в життя понад 30000 випускникам, які своєю плідною працею, досягненнями поширюють, примножують славу на ниві охорони здоров'я. Він є одним із найстарших і найавторитетніших подібних закладів в Україні.

      Отож, примножуйте і надалі свої здобутки і зміцнюйте авторитет! З 95-річчям навчального закладу Вінницького медичного коледжу імені академіка Д.Заболотного! Довгого та процвітаючого життя!

 

Прес-служба   ДОЗ  ОДА