Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Кардіологи області обговорили новітні стандарти лікування
Img 2204

    28 жовтня на базі Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І.Пирогова  в рамках візиту головного позаштатного спеціаліста МОЗ України зі спеціальності «Терапія», член-кореспондента НАМН України, професора Василя Нетяженка,  відбулась науково-практична конференція «Коморбідні стани в клініці внутрішніх хвороб. Клініко-інформаційне забезпечення та  шляхи впровадження   нових наукових досліджень, а також стандартів діагностики та лікування в клінічну практику  лікаря інтерніста».

    Участь у конференції взяли: професор Василь Нетяженко, головний спеціаліст зі спеціальності «Терапія» Департаменту охорони здоров'я Вінницької  ОДА – Світлана Швидюк, головний спеціаліст зі спеціальності «Кардіологія» Департаменту охорони здоров'я Вінницької  ОДА – Сергій Шершун, головний лікар регіонального центру серцевосудиної патології –Володимир Гладких, а також кардіологи, ендокринологи, неврологи, гастроентерологи, пульмонологи, нефрологи, лікарі ЗПСМ.

    Під час конференції торкнулися теми локальних протоколів у практиці лікаря-терапевта, надання ургентної медичної допомоги пацієнтам з гострим коронарним синдромом у Вінницькій області, надання ендоваскулярної допомоги  кардіологічним хворим у Черкаській області, інфузійної терапії при цукровому діабеті, сучасних підходів у лікуванні сечових шляхів .

    Василь Нетяженко проаналізувавши  надання невідкладної допомоги хворим з гострим коронарним синдромом та інсультами в Україні зазначив: «Жахливим є той факт,  що в Україні у 6-8 разів більше хворих на ішемічну хворобу, ніж за кордоном».

    Після закінчення конференції кожен із учасників отримав сертифікат.

31.10.2016 р.                                               Прес-служба ДОЗ ОДА