Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Відбулась науково-практична конференція анестезіологів
Image

    В середньовіччі під час проведення хірургічних операції пацієнта позбавляли чутливості, ударяючи по голові, внаслідок чого він втрачав свідомість, і хірург міг проводити операцію.З тих часів медицина зробила тисячі кроків вперед і тепер позбавляє від болю та страждань під час операції, допомагає людям одужати з позитивним настроєм і без болю – лікар-анестезіолог.

   17 жовтня на базі Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І.Пирогова відбулась науково-практична конференція анестезіологів у Вінницькій області. Участь у ній взяли: доктор медичних наук, професор О.Дацюк, доктор медичних наук, професор М.Гомон, кандидат медичних наук Н.Титаренко, кандидат медичних наук, доцент Г.Бевз, кандидат медичних наук, доцент Д.Дмітрієв.

    Під час конференції обговорили такі питання: нутрітивного забезпечення в клінічній практиці, презентацію стандарту дій медичного персоналу з профілактики та лікування венозного тромбоемболізму в акушерстві, проблему безпеки в анестезіологічній практиці, нововведення у дитячій анестезіології, інфузійну терапію в педіатрії, актуальні питання інтенсивної терапії в зоні АТО.

     Після закінчення обговорення актуальних тем для учасників був проведений майстер-клас – симуляційний тренінг.

 

 

17.10.2016р.                                                 Прес-служба           ДОЗ ОДА