Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Житомирські кардіологи переймають Вінницький досвід
Img 1779

    На базі Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру  серцево-судинної патології відбулася зустріч з лікарями кардіологічного Центру Обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського.

    Учасники зустрічі, а саме – Богдан Леськів – головний лікар Житомирської обласної клінічної лікарні, завідувач кардіохірургічним Центром - Анатолій Матвійчук, Анатолій Ліщинський -  лікар серцево-судинний хірург,  Юрій Данилюк - лікар судинний хірург вищої категорії, познайомилися з роботою Кардіоцентру, розглянули важливі питання, пов’язані з розвитком та функціонуванням кардіохірургії на Вінниччині.

    Учасників зібрання цікавило матеріально-технічне та фінансове забезпечення закладу,  співпраця Кардіоцентру зі станціями швидкої медичної допомоги. Вони познайомилися з роботою амбулаторно-діагностичого відділення, кардіологічного відділення для хворих з порушенням ритму та хворих на інфаркт міокарда, відвідали рентген-операційний блок.

    Делегати отримали змогу порівняти принципи роботи Житомирського та Вінницького  Карідоцентру та взяли участь в обговорення важливих питань, що їх цікавили.