Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Питання жіночого здоров’я розглядали під час телемосту у Вінниці
Img 8923

    Красива жінка – це здорова жінка. Людство  з  давніх-давен  усвідомило  ціну  здоров’я і необхідність обміну знаннями та досвідом у професійних колах. Тож, з метою підвищення рівня професійної підготовки  профільних лікарів,  6 жовтня у конференц-залі готелю «Поділля» провели науково-практичний семінар у форматі телемосту: «Здоров’я жінки у 21 столітті».

    Участь у семінарі взяли спеціалісти із Вінниці, Житомира  та Києва.  Серед них: Пирогова В.І. – доктор мед. наук, професор, зав. кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО Львівського Національного медичного університету ім. Данила Галицького; Жук С.І. –  доктор мед. наук. професор, зав. кафедри акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО імені П.Л. Шупика, заслужений лікар України; Медведь В.І. –  член кореспондент НАМН України, доктор мед. наук, професор, керівник відділення внутрішньої патології вагітних ДУ "ІПАГ НАМН України";  Кукуруза І.Л. –  головний спеціаліст акушер-гінеколог Департаменту охорони здоров'я Вінницької ОДА.

    Велику увагу приділяли питанням  перенатальній смертності, впливу соматичних захворювань на перебіг вагітності та інноваційним підходам у лікуванні та профілактиці жіночих захворювань.

Здоров’я та доношеність майбутньої дитини залежить від ранніх термінів вагітності, – зауважила Світлана Жук. Тому необхідно проводити ретельний контроль за розвитком плода та станом здоров’я матері.

    Після закінчення доповідей всі учасники, що прослухали лекційний матеріал, отримали сертифікати MО3 України.

    Приємним сюрпризом для кожного із них був і розіграш призів.

 

 

06.10.2016р.                                     Прес-служба ДОЗ ОДА