Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Представники ДОЗ відвідали Крижопільський район
Img 1958

        Нещодавно виїзна делегація спеціалістів Департаменту охорони здоров′я відвідала Крижопільський район. Колегію представляли: заступник директора ДОЗ – Надія Марусяк, педіатр, хірург, дієтолог, гінеколог, сімейний лікар, працівники статистичного відділу, фінансово-бухгалтерського обліку та охорони праці.

    Мета візиту, за словами Надії Марусяк -  удосконалення та налагодження роботи в медичних закладах регіону. Адже, завдяки детальним перевіркам, підрахункам та спілкуванню з пацієнтами, а в подальшому, хорошим аналізом виконаної роботи, можна домогтися стрімкого росту якості надання медичних послуг. 

    Спеціалісти здійснили своєрідну «екскурсію» до Центру первнної медико-санітарної допомоги, а також до Крижопільської окружної лікарні інтенсивного лікування (ОЛІЛ). Фахівці ознайомилися з роботою дитячого, пологового, реанімаційного, хірургічного відділень лікарні, де обслуговуються жителі Крижопільського і Піщанського районів.

    Після перевірки, делегати висловлювали свої враження від побаченого та аналізували роботу закладів.

    -Обидва заклади працюють на повну потужність і сумлінно. Бачимо, що колективи лікувальних закладів злагоджені та професійні. Суттєвим недоліком є дещо низький рівень співпраці між первинною та вторинною ланками медичної допомоги району., - зазначила Надія Марусяк.

    Заступник директора Департаменту  закликала місцеву владу усіляко підтримували роботу лікарень, намагатися допомагати  в питанні покращенні матеріально-технічної бази та  забезпеченні медикаментами.

    Фахівці уже відвідали 22 райони області. До закінчення року вони планують завершити ознайомчі виїзди та зробити усі необхідні висновки.

 

06.10.2016    Прес-служба ДОЗ ОДА