Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Переймаючи досвід регіонів
Img 1712

Вінницький регіональний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології (ВРЦСП) спільно з ВНМУ ім. Пирогова провів круглий стіл з актуальних питань інтервенційної кардіології.

Серед учасників круглого столу – Світлана Стефанкова – заступник директора Департаменту охорони здоров’я міської ради, Юрій Мостовий – завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ ім. М.І.Пирогова, Володимир Гладких – головний лікар ВРЦСП, обласний кардіохірург.

Також до обговорення важливих питань кардіології долучалися фахівці з різних регіонів України - Вінниці, Івано-Франківська, Рівно, Черкас, Одеси, Хмельницького.

Під час семінару фахівці розглядали низку професійних питань, пов’язаних з функціонуванням та перспективами розвитку кардіології в Україні й області.

Учасники заходу зосередили увагу на питаннях роботи Регіонального кардіоцентру, як складової надання допомоги хворим з гострим коронарним синдромом(ГКС). Учасників зацікавили аспекти організації цілодобової ургентної допомоги  хворим з ГКС, співпраця з станцій швидкої медичної допомоги з Кардіоцентром. 

За словами Володимира Гладких – основна мета круглого столу - обмін досвідом та обговорення наболілих  питань.

-Наше завдання наразі – перейняти досвід інших регіонів для забезпечення належної підтримки у лікуванні хворих  на серцево-судинну патологію,  покращити надання якісних лікувальних та реабілітаційних послуг таким пацієнтам.

 

30.01.2016                          Прес-служба ДОЗ ОДА