Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
У засіданні Нацради участть взяв головний лікар Центру боротьби зі СНІДом
%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%87%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b5 %d1%84%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d1%8b

    16 вересня, Ігор Матковський, головний лікар Вінницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, прийняв участь в засіданні Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, яке відбулося в Кабінеті Міністрів України під головуванням Віце-премєр-міністра України , голови Національної Ради – Валерія Розенка. Де обговорили низку питань. Зокрема – питання виконання Україною спеціальних умов в рамках реалізації грантів глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією та намітили подальші першочергові кроки для ухвалення та реалізації Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року

 - Сьогодні ми фактично відновлюємо повноцінну роботу Національної ради. Перед нами стоїть завдання забезпечити ефективну протидію поширенню ВІЛ-інфекції та туберкульозу. Виконання цього завдання можливе лише шляхом повноцінної діяльності Нацради. Зараз ми переживаємо непросту суспільно-політичну ситуацію в Україні, але цей напрямок роботи для Уряду є і залишиться одним із пріоритетних в медичній та соціальній сфері і відновлення діяльності Нацради це ще раз підтверджує», - сказав Павло Розенко, відкриваючи засідання.

    Нагадаємо, що Нацрада, як консультативно-дорадчий орган при Кабінеті Міністрів України, є Національним координатором з виконання програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні й реалізує низку важливих завдань: від узгодження дій центральних і місцевих органів влади до забезпечення ефективного використання коштів, виділених як з держбюджету, так і з донорських джерел на заходи із протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

(фото: Урядовий портал)

 

Прес-служба ДОЗ ОДА