Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Реабілітаційна та відновлювальна медицина – крок до нового життя.
Img 1117

    Відновитися після тяжких травм, хвороб, не лише від фізичних, а й психічних,  подолати наслідки хірургічних втручань та відчути себе повноцінною людиною – усе це допомагає зробити реабілітаційна медицина.

    Питання реабілітації залишається актуальним й нині, коли потрібно надавати допомогу військовим, мирним громадянам, постраждалим від бойових дій.

    Особливо гостро постало питання збереження фізичного і психічного здоров’я дітей.

    Основна мета відновних процедур для малечі полягає в зміцненні їх здоров'я та попередженні можливих хвороб. Якщо у дитини вже виникла якась проблема, то лікарі допоможуть їй скоріше видужати й уникнути ускладнень.

    Ці та інші важливі питання обговорювалися під час наради-семінару, що відбувся на базі Липовецької обласної лікарні відновного лікування дітей з ураженням ЦНС.

    Мета семінару – познайомити учасників з технологіями, які сприяють відновленню та реабілітації дитячого та дорослого населення, окреслити основні напрямки діяльності медичного закладу та отримати цінні знання й обмін досвідом у реабілітації  маленьких та дорослих пацієнтів.

    Участь у заході взяли представники Департаменту охорони здоров’я ОДА на чолі з Ольгою Задорожною - начальником управління лікувально-профілактичної допомоги населенню ДОЗ ОДА, головні лікарі обласних закладів охорони здоров’я, сімейні лікарі.

    Під час заходу обговорювали методи лікування, які застосовують у закладі, здійснювали порівняльний аналіз роботи Липовецької обласної лікарні відновного лікування дітей з ураженням ЦНС та Хмільницької районної фізіотерапевтичної лікарні.

    Учасники семінару мали змогу долучитися до обговорення важливих проблем реабілітаційної та відновлювальної медицини, взяти участь у робочих дискусіях, отримати відповіді на питання, що цікавлять.

    Крім цього, для гостей організатори провели ознайомчу лекцію-екскурсію по закладу. Охочі отримали змогу поспілкуватися як з медичним персоналом лікарні, так із пацієнтами, познайомитися із технічною базою закладу, методиками лікування дітей.

    Ольга Задорожна, підбиваючи підсумки семінару, зазначила, що Липовецька лікарня відновного лікування – заклад високого рівня, де працюють кваліфіковані спеціалісти, які віддані своїй справі.

    - Звичайно ж, є над чим працювати, є що вдосконалювати, але Липовецький район повинен пишатися таким закладом. Важливим питанням на даному етапі його роботи - є налагодження механізму співпраці з лікарями первинної ланки, - наголосила начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню ДОЗ ОДА.

    Наступний семінар, що стосуватиметься актуальних питань відновлювального лікування та реабілітаційних заходів проводитиметься у Хмільнику.

19.09.2016                  Прес-служба ДОЗ ОДА