Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Прес-анонс!
%d0%9f%d1%80%d0%b5%d1%81 %d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%bd%d1%81

    16 серпня 2016 року на базі Липовецької обласної лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушення психіки та опорно-рухового апарату (Лікарні) відбудеться семінар-нарада з питань реабілітації та відновного лікування дитячого і дорослого населення. На Вінниччині функціонує мережа лікувально-профілактичних закладів, які забезпечують проведення саме цього етапу комплексного підходу до лікування.

    Відгуки про позитивні результати відновної терапії, сучасні технології, новітні підходи й методики давно вийшли за межі нашого регіону. Серед пацієнтів реабілітаційних закладів Вінниччини багато жителів інших областей України та ближнього і, навіть, дальнього зарубіжжя.

     Реабілітація - це один із значимих етапів лікувального процесу, що являє собою активний процес, метою якого є досягнення максимального відновлення функцій, порушених внаслідок захворювання або травми. Медична реабілітація включає заходи щодо попередження інвалідності під час захворювання і допомогу в досягненні фізичної, психічної, соціальної, професійної та економічної повноцінності, яка можлива в рамках існуючого захворювання. Серед інших медичних дисциплін реабілітація займає особливе місце, оскільки розглядає не тільки стан органів та систем організму, а й функціональні можливості людини в її повсякденному житті після виписки з медичної установи.

    Під час теоретичної частини заходу до уваги присутніх будуть представлені цікаві доповіді, виступи, презентації. Крім цього для учасників зібрання організатори проведуть ознайомчу лекцію-екскурсію по закладу. Охочі матимуть змогу поспілкуватися як з медичним персоналом Лікарні, так із пацієнтами, отримати відповіді на запитання, що їх цікавлять.

 

Прес-служба ДОЗ ОДА                                            15 вересня 2016 р.