Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Досягнуті цілі: співпраця із закордонними друзями
Img 6693

    12 липня Вінницька Агенція регіонального розвитку підписала тристоронній меморандум про співпрацю з відповідними агенціями Польщі та Італії. Меморандум було підписано у Вінницькій обласній адміністрації.

    Польську сторону представляли Іоланта Хельмінська уповноважена зі справ місцевих органів влади Лодзинського воєводства та Пшемислав Анджеяк – генеральний директор Лодзинської Агенції Регіонального Розвитку;  італіїйську – директор агенції зі співробітництва та розвитку автономної області Валле-д’Аоста - Енріке Мартіал. Учасники зустрічі обговорили напрями співпраці Агенцій регіонального розвитку задля оптимізації використання потенціалу регіонів.

    У рамках дводенного візиту іноземні делегації ознайомилися із роботою різних підприємств та медичних закладів Вінниці.

    Так, 12 липня, італійсько-польська делегація, відвідала декілька об'яктів та установ, серед них:  Вінницький національний медичний університет та  хірургічний центрі лікарні імені М.І. Пирогова, який планується здати в експлуатацію до 100-річчя лікарні.

    Наступного дня польські делегати ознайомилися із роботою Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни,  атмосферою якого були вражені.

    Під час зустрічі, лікарі госпіталю робили наголос і на особливій увазі, яку приділяють реабілітації учасників АТО.

    Як зазначив Валерій Бабійчук (головний лікар), у госпіталі працюють психотерапевт та медичний психолог, які допомагають бійцям відновити свій психологічний стан й адаптуватися до життя за межами війни.

    Загалом, під враженнями від побаченого залишилися усі члени делегації. Особливо до душі їм припала та атмосфера (підтримки, любові, поваги, взаєморозуміння), яка панує у стінах медичного закладу.

- Усе,  що ми тут сьогодні побачили та відчули – це, безперечно, результат того, що ви усі живете своєю роботою; ви закохані у свою справу, - зауважила Іоланта Хелмінська, уповноважена зі справ місцевих органів влади Лодзинського воєводства Республіки Польща, звертаючись до працівників госпіталю.

    Після цікавих відвідин, обмінявшись щирими побажаннями, делегати та керівництво медичного закладу домовились про збереження контактів та можливу співпрацю.

 

 

                                                                 13.07.2016                                       Прес-служба ДОЗ ОДА