Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Фахівці Департаменту охорони здоров’я ОДА відвідали Немирівщину
Img 6199

     Нині фахівці, на чолі з Надією Марусяк –  заступником директора ДОЗ, відвідали з робочим візитом Немирівщину. Працівники отримали змогу познайомитися з роботою Немирівського центру первинної медико-санітарної допомоги, центральною районною лікарнею,  а також  відвідали Ситковецьку та  Брацлавську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини.

   Фахівців цікавила робота різних служб цих лікувальних закладів: хірургічна, медсестринська, акушер-гінекологічна, педіатрична, а також робота економістів і бухгалтерів.

    Окремо, спеціалісти звертали увагу на роботу з пацієнтами, що страждають на серцево-судинні захворювання, водночас здійснювалась перевірка жіночих консультацій, реанімаційної служби.

    Представники ДОЗ мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою закладів, економічним становищем, використанням фінансів. Детальніше фахівці зупинялися на перевірці ведення документації, заповнення амбулаторних карток, нагляд за  диспансерною групою. Також працівників Департаменту цікавило кадрове забезпечення лікувальних закладів, використання ліжкового фонду.

    За словами Надії Марусяк – візит працівників ДОЗ спрямований на налагодження співпраці, обмін досвідом та надання консультацій з питань, що виникли, а також акредитація ЦРЛ.

    Фахівці ДОЗ оцінили роботу лікувальних закладів Немирівського району цілком позитивною, але зауважили, що досить багато аспектів потрібно доопрацювати.

    -Звичайно ж, робота медичних установ району не є ідеальною, але бачимо, усі докладають великих зусиль над вдосконаленням системи надання медичної допомоги населенню. Важливим є  покращення  роботи усіх закладів – налагодити співпрацю між первинним і вторинним рівнем. До того ж,  лікувальні заклади потребують комп’ютеризації, що пришвидшить і полегшить роботу лікарів, медсестер, - порадила заступник очільника.

 

24.08.2016                          Прес-служба ДОЗ ОДА