Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Вінниччина відзначила День медпрацівника
1

    Керівники області та міста Вінниці привітали лікарів, медсестер та усіх працівників галузі охорони здоров’я Вінниччини із професійним святом.

    До обласної філармонії на урочистості з нагоди Дня медичного працівника завітали заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, голова обласної Ради Анатолій Олійник , міський голова Сергій Моргунов, представники профспілкових та волонтерських організацій, товариства Червоного Хреста, духовенство.

    Під час урочистостей відзначили зразкове виконання службових обов’язків, надання кваліфікованої медичної допомоги, високий професіоналізм, кращих працівників галузі. Найкращих нагородили почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

    Вітаючи медичну спільноту від імені обласної державної адміністрації та голови ОДА Валерія Коровія із професійним святом, Ігор Івасюк побажав лікарям шани та вдячності від пацієнтів, міцного здоров’я та реалізації усіх планів і задумів. Він, зокрема, зазначив, що «не дивлячись на усі проблеми, які є у медичній галузі, попри багаторічні реформи, жодна з яких не мала логічного завершення, маємо з оптимізмом дивитись у майбутнє».  

    -Керівництво обласної державної адміністрації вважає медичну галузь пріоритетом: більше 70% усіх капітальних видатків у цьому році спрямовуються саме на медичну галузь, на введення нових об’єктів, закупівлю обладнання,- запевнив Ігор Івасюк.

    Щирі побажання миру, достатку і професійного зростання тим, хто давав клятву Гіпократа , висловив голова обласної Ради Анатолій Олійник. Він також відзначив громадянську позицію медиків, які допомагають воїнам в зоні проведення АТО, де рятуючи життя бійців, часто ризикують власним.

    Надзвичайно високою і необхідною для суспільства назвав роль лікарів Сергій Моргунов. Він вручив медичним працівникам та окремим лікувальним закладам грамоти міської ради, грошові винагороди і сертифікати на придбання медичного обладнання.

    До привітань приєдналась директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович . Вона підкреслила важливість та необхідність їхньої професії для суспільства та розповіла про найближчі перспективи для працівників галузі

    -Під егідою Кабінету Міністрів сьогодні почалася плідна робота відносно зміни принципів фінансування охорони здоров'я. Нарешті є проект про реімбурсацію по лікарським засобам. Тобто люди будуть отримувати серйозну компенсацію. Більше того, збуваються нарешті всі наші сподівання, що прийде в Україну обов’язкова страхова медицина. Цей проект теж розробляється. Прем'єр-міністром, і Президентом поставлені дуже стислі терміни, наразі плідно працюють робочі групи при Міністерстві. Піднімається питання, збільшення заробітної плати,- зауважила Людмила Грабович. Вона також вручила кращим медикам області грамоти та подяки Міністерства охорони здоров’я України.

    Справжньою родзинкою свята медиків були цього дня творчі номери   від естрадно-духового оркестру «ВінБенд» та Вінницьких співаків, танцювальних колективів.

21.06.2015                                                   Прес-центр ДОЗ та К ОДА