Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
День донора у медколеджі
Oefaxw0 jdo

    Щорічно 14 червня у всьому світі відзначається Всесвітній день донора крові.  На актуальності донорства неодноразово наголошували учасники «Школи волонтерства», яка успішно впроваджує ідеї здорового способу життя серед населення на теренах області.

    Цього дня волонтерський осередок медичного коледжу імені Д.К. Заболотного у складі: старости Віри Горбенко, Діани Глопчак, Катерини Стець,  Юлії Собко, Тетяни Чайки, Наталії Гаврилюк, а також за підтримки Вінницького Обласного Центру Здоров’я,  провели санітарно-освітню роботу на тему «Донорство крові» серед студентів 1-2 навчального закладу. У бесідах брали також  участь: заступник директора з навчально-виробничої роботи ВМК ім.акад.Д.К.Заболотного – Інна Сірак та методичний керівник волонтерського руху і викладач терапії – Оксана Кульчиковська. 

    Вони пояснили з моральної та наукової точки зору важливість цієї благородної справи.

    До бесід було залучено 7 груп студентів: 3 групи фельдшерів,   з таких відділень: 2 групи медсестринства та 2 групи фармацевтів.

  Враховуючи актуальність теми «Донорство» було розгорнуто широку роз’яснювальну роботу, спрямовану на підвищення інформованості населення з питань донорства крові та її компонентів, залучення громадян до лав донорів, пропагування серед населення безоплатної здачі крові та її компонентів, забезпечивши активну участь в акціях медичних працівників, ЗМІ та громадські організації.

   Студенти проявили особливу увагу до такої важливої у наш час теми і ділились власними історіями про їх відношення до донорства;  знаннями про кров, компоненти крові та їх переливання. Волонтери провели навчальні дискусії «За та Проти переливання крові», в кінці яких усі студенти зробили чудовий висновок, що «Кров об’єднує всіх нас».

    -Люди повинні піклуватися один про одного. Саме ми можемо врятувати чиєсь життя та зробити світ кращим!, - висловилась Віра Горобенко – староста волонтерського осередку мед коледжу.

    Відзначення Всесвітнього дня донора стало новим святом, спрямованим на те, щоб зміцнити розуміння суспільством необхідності існування і розширення донорства крові, а також залучення нових донорів.

 

    17.06.2016                              Прес-служба ДОЗ ОДА