Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Аспекти медико-санітарного забезпечення літнього оздоровлення дітей
Img 5775

    Літні канікули – пора для відпочинку дітлахів і роботи для медичних працівників, особливо, під час оздоровлення дітей та підлітків у літніх таборах, санаторіях.

  Задля комфортного перебування у закладах оздоровлення та відпочинку як дітлахів, так і медперсоналу, лікарям-педіатрам і медсестрам необхідна рекомендаційно-методична інформація. Саме з такою метою на базі Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні відбувся семінар-тренінг з питань медико-санітарного забезпечення літнього оздоровлення. Інформаційний захід  для медичних сестер та лікарів-педіатрів області, які будуть працювати в літніх оздоровчих закладах, провели фахівці Департаменту охорони здоров’я ОДА та представники Держпродспожив служби області.

   Протягом семінару більше 50-ти медичних працівників отримали велику кількість корисних знань щодо найбільш актуальних інфекцій в літній період – кишкових та респіраторних. Тетяна Бондаренко – начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню ДОЗ – нагадала медпрацівникам про дотримання чинного законодавства, а також познайомила з актуальною методично-рекомендаційною літературою, яку можна використовувати під час роботи.

    Спеціалісти закликали медичних працівників звертатися за допомогою до районних та обласних медичних закладів у складних випадках, або при підозрілих суперечливих симптомах, оскільки тільки в умовах стаціонару можливе повноцінне обстеження та лікування.

 

09.06.2016         Прес-служба ДОЗ ОДА