Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги
Img 5713

    Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги обговорювалися  другого червня  лікарями-гінекологами з Києва, Вінниці, Житомира на науково-практичному семінарі, який проходив у форматі телемосту.

    Організатори заходу - Міністерство охорони здоров’я України, Національна медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика, інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України та  науково-практичний журнал «Здоров’я жінки».

    Перед учасниками зібрання виступили:  Олександр  Толстанов - доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, проректор з навчальної роботи НМАПО ім. П. Л. Шупика, головний спеціаліст акушер-гінеколог департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації Інна Кукуруза, обласний позаштатний спеціаліст за спеціальністю «Акушерство та гінекологія», завідувач гінекологічного відділення КУ ЦМЛ № 1 м. Житомира Валентина Донець.

    Доповіді учасників були акцентовані на питаннях сучасних стандартів надання гінекологічної допомоги, використання у клінічній практиці новітніх високотехнологічних методів діагностування пацієнтів.

    На думку Інни Кукурузи, впровадження в практику науково та економічно обґрунтованих стандартів діагностики, профілактики і лікування більшості відомих захворювань дозволяє надавати медичну допомогу на досить високому рівні.

    Учасники семінару отримали змогу познайомитися з фаховою літературою та отримати відповіді на питання, що їх хвилюють.

 

         02.06.2016 Прес-служба ДОЗ ОДА