Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Віктор Шафранський відвідав Вінниччину
Img 5110

    Із робочим візитом Вінниччину відвідав Віктор Шафранський -  виконувач обов'язків Міністра охорони здоров'я України. Під час перебування на теренах області він поспілкувався із очільником  обласного Департаменту охорони здоров’я  - Людмилою Грабович, директором міського ДОЗ – Олександром Шишем, фахівцями ДОЗ та лікарями.

    В.о. Міністра охорони здоров'я познайомився з роботою важливих обласних медичних закладів усіх рівнів, зокрема з Вінницькою обласною дитячою клінічною лікарнею, ЦПСМД №1, де більш детальніше зосередив увагу на роботі кардіологічної служби.

    Людмила Грабович під час зустрічі розповіла про подальші перспективи розвитку медичної галузі у регіоні, а також охарактеризувала певні позитивні зміни, що відбулися у системі охорони здоров’я регіону.

    -Пріоритет - це завершення хірургічного корпусу обласної лікарні імені М. Пирогова, реорганізація роботи протитуберкульозного диспансеру №2,  а також покращення роботи медичних установ усіх рівнів шляхом тісної співпраці, яку ми щоденно налагоджуємо досить успішно,   - додала Людмила Грабович.

    Основним напрямком роботи Віктора Шафранскього нині стало знайомство з роботою  Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології. Виконувач обов’язків Міністра поспілкувався з персоналом, пацієнтами  та познайомився з функціонуванням у закладі  амбулаторно-діагностичного, кардіологічного відділення для хворих на інфаркт міокарду, відвідав блок інтенсивної терапії, відділення для хворих з порушенням ритму серця, рентген-блок та операційний блок.  Високопосадовцю презентували проект майбутнього міжрегіонального Центру серцево-судинної патології, який з’явиться на теренах області до 2020 року.

    -Оскільки на Вінниччині діє Програма боротьби з неінфекційними захворюваннями, серед яких серцево-судинні займають провідне місце за показниками смертності та інвалідизації, я вважаю, що потужна робота Центру у цьому напрямку зменшить кількість таких хвороб і дозволить ефективніше надавати допомогу пацієнтам, - повідомив Віктор Шафранський.

    Крім того, як зазначив високопосадовець, будівництво та робота такого потужного центру дозволить залучити кваліфікованих молодих фахівців та новітні технології, що зробить профілактику та лікування серцево-судинних патологій  найбільш ефективними.

 

30.01.2016    Прес-служба ДОЗ ОДА