Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
«Впровадження психолого-медико-педагогічних технологій у ЛПЗ області
Img 4754

    «Впровадження психолого-медико-педагогічних технологій, що сприяють  збереженню психічного та фізичного здоров’я дітей у дитячих лікувально-профілактичних закладах». Саме під такою назвою у Вінницькому обласному Заболотненському дитячому психоневрологічному санаторії ім. ак. Д.К.  Заболотного відбувся семінар за участю представників Департаменту охорони здоров’я, медиків, психологів, педагогів. Зокрема, участь у зібранні взяли: Лариса Бевза – головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню ДОЗ, Ольга Мостова – головний дитячий психіатр області, доктор медичних наук, Олена Вдовиченко – обласний позаштатний педагог-методист. Обласні фахівці обговорювали важливі питання, які б допомагали розвиватися закладу.

    Учасники розглядали алгоритми надання допомоги дітям та підліткам з розладами психіки та поведінки, обговорили особливості психологічного супроводу та впровадження технологій, що зберігають здоров’я дітей, які перебувають у санаторії, а також дізналися про аспекти педагогічного супроводу дітей.   

    Семінар продовжився знайомством із лікувально-профілактичним закладом. На учасників чекали майстер-класи занять з психологами, аромо-музико терапії. Наприкінці зустрічі делегація здійснила екскурсію до музею-садиби Д.К. Заболотного, де познайомилася із життєвим та професійним шляхом видатного українського мікробіолога, епідеміолога.

    Лариса Бевза та Олена Вдовиченко, підводячи підсумки семінару, висловили сподівання, що санаторій розвиватиметься та створить усі необхідні умови для лікування та оздоровлення дітей.

    -Потрібно якомога активніше впроваджувати нові методи та технології у лікувальній та профілактичні роботі усього закладу, постійно обмінюватися досвідом з колегами. Заклад знаходиться на досить високому рівні, але потрібно удосконалюватися, щоб успішно  розвиватися й надалі, - наголосила Лариса Бевза.

 

 

    25.05.2016          Прес-служба ДОЗ ОДА