Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Відновило роботу неврологічне відділення у Вінницькій ЦРЛ
Img 4548

    Вінницька центральна районна лікарня активно оновлюється. Про це свідчить нове, капітально-відремонтоване неврологічне відділення, яке розпочало свою роботу. Тепер у відділенні на більш високому технологічному якісному рівні будуть лікувати тяжкі неврологічні патології у населення.

    Участь у відкритті взяли представники влади, медики, засоби масової інформації.

    Голова райдержадміністрації Віктор Шмігель привітав усіх присутніх зі святом. Він зауважив, що нове відділення працюватиме потужно на користь пацієнтів.

    –Ми відійшли від стереотипів, то ж створили максимально комфортні умови для пацієнтів, медперсоналу. Нещодавно ми відкрили  новозбудовану частину  ФАПу у Вінницьких Хуторах. В планах – ремонт та відновлення роботи гінекологічного відділення ЦРЛ, – наголосив Віктор Шмігель.

    До привітань приєднався Олексій Плакида – заступник голови районної ради, а також заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА – Надія Марусяк.

    Делегація побачила роботу оновленого відділення. Учасників познайомили  з матеріально-технічною базою закладу, працівниками відділення.

    - Однозначно, позитивним є те, що керівництво району активно підтримує медичну галузь. Можу сказати, що відремонтоване неврологічне відділення – одне із найкращих в області, – розповіла Надія Марусяк.

    За словами Олександра Кривов’яза - головного лікаря медичного закладу, ремонтні роботи тривали близько чотирьох місяців. На реставрацію та відновлення витратили 1,5 млн. грн.

    -Наразі у відділенні працює 40 ліжок для хворих з неврологічними патологіями. Це дуже складна категорія хворих, які потребують особливого лікування. За 2015 рік тут було проліковано 1112 пацієнтів, в тому числі з тяжкими випадками інсультів, коматозними станами. Сподіваємось, що оновлене відділення надаватиме необхідну допомогу ще більшій кількості відвідувачів, - додав головний лікар.

 

12.05.2016          Прес-служба ДОЗ ОДА