Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Волонтери медколеджу відвідали 27 школу
2

 

           Нещодавно стартував проект «Неінфекційні захворювання профілактика та зміцнення здоров’я в Україні».
          Підготовленні волонтери, з числа студентів Вінницького національного медичного коледжу ім. Д.К. Заболотного, в рамках цього проекту, активно проводять інформаційно-просвітницькі заходи з популяризації здорового способу життя, як основного перспективного засобу в профілактиці неінфекційних захворювань. 

           Цього разу юні пропагандисти відвідали Вінницьку ЗОШ №27, де провели цікаву зустріч з учнями 5 та 6 класів.

          В процесі роботи,  волонтери подавали цікаву інформацію по факторах ризику та профілактики неінфекційних захворювань. Крім того, учні активно висловлювали свою думку, відповідали на запитання та отримували корисні рекомендації – як берегти своє здоров′я з молодого віку.
       Оксана Кульчиковська – координатор волонтерського руху медичного коледжу , разом із своїми підопічними, проводили презентації, вікторини й презентації.
        Особливу увагу приділили темі: «Шкідливість тютюнопаління і вживання алкоголю», адже діти цього віку найбільш схильні до набуття шкідливих звичок.
       Для закріплення знань волонтери провели інтерактивну гру ­– «Намалюй здорову і хвору людину», де проявився не лише талант до малювання, але й через малюнки визначались погляди кожної дитини.  
          З аудиторії лунало безліч запитань, цікавих історій з власного досвіду та досвіду рідних. Наприкінці зустрічі, учні отримали інформаційну літературу, а волонтери – неоціненний досвід та багато позитивних емоцій.

          Адже їхні слухачі зрозуміли, що здоровим бути – стильно, модно актуально!
 

11.05.2016 р.    Прес-служба ДОЗ ОДА