Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Медсестринство Вінниччини на варті здоров’я регіону
2

      10 травня на базі Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І. Пирогова відбулася обласна конференція медичних сестер під гучною назвою «Медсестринство Вінниччини на варті здоров’я регіону».

      Привітальне слово висловлювали представники департаменту охорони здоров’я, серед них – Ольга Задорожна – начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню.

      До участі у конференції було запрошено: заступників головних лікарів з медсестринства, головних медичних сестер районних та міських центрів ПМСД, ЦРЛ, ОЛІЛ, ЛПЛ, обласних лікувально-профілактичних закладів, закладів охорони здоров′я.

      Із вступним словом звернулася до присутніх – Людмила Бондарчук, голова обласної Асоціації медичних сестер Вінницкої області, заступник головного лікаря з медссестринства ВОКЛ ім. М.І. Пирогова.

      Доповідачі, у складі яких: Матковський І.А. – головний лікар Обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом;  Кульбака Л.Д. – головний спеціаліст відділу Держнагляду за дотриманням сан.законодавства державної служби у м. Вінниця;  Спрут О.А. – голова ревізійної комісії асоціації ст. м ⁄  с торакального відділення ВОКЛ ім. М.І. Пигорова, розглядали актуальні питання профілактики різних інфекцій, перспективи розвитку медсестринства та звітували про роботу обласної асоціації за 2015 рік.

      Нагадаємо, що конференція присвячена Міжнародному Дню медичної сестри, який відсзначається 12 травня. Завдяки таким заходам відбувається знайомство медсестер з інформаційно-просвітницькою роботою та втілення її на практиці у медичному закладі. 

      Адже, ці медичні працівник, як ангели-охоронці для кожного пацієнта, який переступив поріг лікарні.

 

10.05.2016 р.            Прес-служба ДОЗ ОДА