Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Науково-практичний семінар: паліативна допомога дітям з особливими потребам
2

       Щороку в Україні близько тисячі дітей отримують страшний діагноз – рак. Багато маленьких пацієнтів не в змозі впоратись з онкозахворюванням і помирають. В такому разі паліативна допомога знаходиться на першому місці. Діти з особливими потребами заслуговують не лише дбайливого ставлення, але й забезпечення усім необхідним в лікуванні та реабілітації.

       З метою поширення інформації та способів її втілення на базі Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні проводився науково-практичний семінар на тему: «Медико-соціальна реабілітація дітей з особливими потребами та паліативна допомога».

       Тетяна Бондаренко – начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню ДОЗ ОДА,  привітала учасників заходу, висловила подяку за співпрацю та закликала застосовувати отриману інформацію на власному досвіді лікування.

       На семінарі розглядали різноманітні проблеми в контексті визначеної теми: «Розвиток паліативної та хоспісної допомоги в Україні» Василь Князевич, голова правління ГО «Українська ліга розвитку паліатичної та хоспісної допомоги»; «Завдання щодо подальшого впровадження системи медико-соціальної реабілітації та паліативної допомоги дітям в Україні»Раїса Моісеєнко, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи НМАПО імені П.Л. Шупика; «Імплементація клінічного протоколу по епілепсії у дітей в клінічну практику»Володимир  Мартинюк, директор Українського медичного центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України та ін.

       По закінченні виступів відбулася дискусія, усім доповідачам вручили сертифікати та подякували за неоціненний досвід і його втілення у практичній діяьності педіатра.

25.04.2016 р.                                Прес-служба ДОЗ ОДА