Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
«Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо
5

       Здоровий спосіб життя – це спосіб життя кожної людини, спрямований на профілактику хвороб та зміцнення здоров’я.

       Активну пропаганду здорового способу життя, серед молоді, уже не перший рік проводить обласний Центр здоров’я. В рамках своєї діяльності, фахівці Центру проводять бесіди із школярами та студентами, ознайомлюючи їх із засадами здорового способу життя. Але не лише підростаюче покоління потребує вартісних знань у цій сфері.

       Так, 15 квітня головний лікар Центру здоров’я Тамара Васильчук, із лекцією про здоровий спосіб життя, відвідала працівників підприємства «Барлінек», які виявили бажання дізнатися нову інформацію про його аспекти, а також отримати поради від кваліфікованого спеціаліста.

       Існує чотири основні чинники, які, більшою чи меншою мірою, визначають стан здоров’я, – зазначила головний лікар, – це: умови навколишнього середовища (20%), спадковість (20%), рівень медичного обслуговування (10%) та спосіб життя(50%).

       На Сході, де протягом століть передавалися секретні знання про тіло людини та принципи правильної життєвої поведінки, вважається, що дисбаланс між трьома дошами (основами життя) призводить до хвороб. На стан дош, в свою чергу, впливають спосіб життя людини, її харчування та емоційний стан, а також навколишнє середовище.

       Виходячи з цього, було сформовано чотири основні типи лікування, серед яких правильний спосіб життя є одним з основоположних на шляху до здоров’я.

       Як бачимо, такого ж погляду дотримуються не лише на Сході.

       Саме наш спосіб життя, в результаті, визначає яким буде наше здоров’я. А для того щоб, воно було міцним, нам не варто забувати про основні аспекти, які мають на нього найбільший вплив. Саме про їх детальний аналіз йшлося у розмові з працівниками підприємства.

       Захід закінчився жвавим обговоренням висвітлених питань. Учасники ставили багато запитань, на які головний лікар обласного закладу надавала змістовні відповіді.

       «Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо», – сказав свого часу Сократ. І це, безумовно, так. Перехід до здорового способу життя – це шлях до внутрішньої гармонії. І цей перехід не повинен бути різким. Поступово змінюючи себе, свої звички і уклад життя, ви зможете без великих зусиль досягти бажаного.

 

19.04.2016                                                   Прес-служба ДОЗ ОДА