Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 66-12-05
(0432) 53-31-86

Відеоматеріали

Рецепт здоров'я- 2017-06-27 Україну атакує кір Переглянути

Рецепт здоров'я- 2017-06-27 Україну атакує кір

Особливості вітчизняної вакцинації Переглянути

Особливості вітчизняної вакцинації

Цьогоріч у Вінниці очікують три штами грипу Переглянути

Із настанням холодів на містян чатує небезпека захворіти. Цьогоріч у Вінниці очікують три штами грипу. Першу хвилю захворюваності лікарі прогнозують вже на кінець жовтня.

Візит президента до Калинівської центральної районної лікарні Переглянути

Під час візиту на Вінниччину Президент України висловив сподівання, що за тиждень Рада проголосує за медичну реформу та повідомив, що окремо буде розроблено та впроваджено спеціальний проект про розвиток сільської медицини.

Уляна Супрун про медичну реформу Переглянути

Покращення стану лікарень в Україні розпочнеться після медичної реформи, старт якій має дати парламент сьогодні, 7 вересня. Зазначимо, що сьогодні Верховна Рада повинна розглянути пакет законопроектів медичної реформи. Ключові її пункти: гроші ходять за пацієнтом, лікарям платять за надані послуги, страхова медицина, вибір сімейного лікуаря, міжнародні протоколи лікування.

Провідні кардіологи Вінниччини навчатимуть надавати допомогу при інфаркті Переглянути

Протягом року освітню програму для 40 фельдшерів Вінниччини викладатимуть провідні кардіохірурги області. Подробиці у відеосюжеті: За матеріалами My Vin Прес-служба ДОЗ ОДА 01.09.2017

Синоптики та лікарі радять вінничанам запастися терпінням Переглянути

Циклон "Катя" остаточно пішов з України. Різке зниження температури змінилось різким підвищенням. Відтак до медико-санітарних центрів міста дедалі більше надходить повідомлення від вінничан про погіршення самопочуття.

Обережно! Наступного тижня - спека! Переглянути

Наступного тижня синоптики обіцяють спеку

Тютюнові корпорації полюють на дітей Переглянути

Соціальний ролик показує, як впливає на підлітків прихована реклама тютюну. Ми хочемо захистити дітей від згубного впливу цієї реклами. Законопроект 4030а передбачає заборону на видиме розміщення тютюнових виробів та їхніх упаковок у вітринах кіосків.

Урядова програма "ДОСТУПНІ ЛІКИ" Переглянути

Міністерство охорони здоров'я України

У Вінницькій обласній дитячій лікарні створять відділення екстреної допомоги Переглянути

Відділення екстреної медичної допомоги створять в обласній дитячій лікарні. Тут об’єднають всі ургентні служби. Це дозволить забезпечити своєчасність, якість і доступність послуг. За реалізацію проекту візьмуться вже цього річ. За два роки його мають відкрити.

СУЧАСНЕ РЕАНІМАЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ З НАЙНОВІШИМ ОБЛАДНАННЯ ВІДКРИЛИ У ВІННИЦІ Переглянути

Відкрив сьогодні Прем’єр і надсучасну реанімацію у Вінницькій міській лікарні №1. Розрахована вона на 9 ліжок. Кожне місце, від освітлення до обладнання, облаштували за концепцією провідних німецьких клінік. А в операційному блоці створили умови надстерільності. Усе це стало можливим завдяки фінансовій децентралізаці. Майже 45 мільйонів на реконструкцію виділили з міського бюджету.

27.02.2017 Вчасна діагностика Переглянути

27.02.2017 Вчасна діагностика

Інтерв'ю з Людмилою Щербаківською Переглянути

Невелике інтерв'ю з першим заступником голови Вінницької обласної ради Людмилою Щербаківською. Говорили про різне. Так, зокрема, Людмила Михайлівна розповіла, чи вдасться «пригальмувати» поділ області на госпітальні округи у зв'язку зі зверненням