Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Оновлене хірургіне відділення Ямпільської ЦРЛ?_19.04.2019
Image04

Щорічно хірургічне відділення Ямпільської центральної районної лікарні надає допомогу  близько трьом тисячам пацієнтів і проводить в середньому приблизно 500 оперативних втручань. Про це під час візиту голови облдержадміністрації Валерія Коровія розповів головний лікар медустанови Костянтин Ліваковський, повідомляє сайт ОДА.

Очільник області побував у хірургічному відділенні та поспілкувався з колективом закладу.

За словами керівника ЦРЛ, в головному лікувальному корпусі лікарні розташоване хірургічне, терапевтичне відділення, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, приймальне відділення і рентгенологічний кабінет. Клінічною лабораторією за рік зроблено 321,3 тисячі лабораторних досліджень.

-З метою створення комфортних умов перебування хворих у хірургічному відділенні та з метою зменшення витрат на енергоресурси у 2018 – 2019 роках проведено капітальний ремонт хірургічного відділення. На це ми використали 4123,4 тис.грн. Фінансування відбувалося коштом Державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету та коштом районного бюджету, -говорить головний лікар.

Під час проведення капітального ремонту хірургічного відділення створено відділення реанімації з ліжками інтенсивної терапії та цілодобова клінічна лабораторія, що сприяє комфортнішим умовам для перебування хворих у відділенні та надання якісних медичних послуг.

Для лікарні придбано сучасне обладнання для облаштування новостворених відділень, а саме лапароскопічну стійку, обладнання для клініко-діагностичної лабораторії, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, для хірургічного відділення.

Головний лікар також повідомив, що цьогоріч з метою надання невідкладної допомоги населенню району на базі відділення анестезіології та інтенсивної терапії буде створено відділення екстреної невідкладної медичної допомоги.

Як зауважив голова облдержадміністрації, поліпшення матеріально-технічного забезпечення закладу сприяє підвищенню якості наданих медичних послуг.

Фото: сайт ОДА