Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
У Вінниці як навчали лікувати внутрішні хвороби_20.09
Img 5262

У Вінниці відбулась науково-практична конференція «Стандарти діагностики та лікування внутрішніх захворювань з урахуванням рекомендацій доказової медицини».

Участь у ній взяли провідні вінницькі фахівці та гості з Києва. Це уже двадцять перше наукове зібрання. Цього разу конференція присвячена 45-річчу кафедри внутрішньої медицини №3 ВНМУ ім. М. І Пирогова.

Під час заходу присутні мали змогу отримати актуальну інформацію стосовно діагностики та лікування розповсюджених захворювань, таких як - бронхіальна астма, хвороби нирок, хронічне обструктивне захворювання легень, серцево-судинні патології.

Своїм досвідом із молодими фахівцями та досвідченими лікарями ділилися професор Юрій Мостовий - завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ імені М.І. Пирогова, який доповів про взаємозв'язок між астмою, ХОЗЛ та хворобами судин і серця. Професор Леся Распутіна окреслила основні проблеми в лікування хворих з ішемічною хворобою серця. Власним досвідом лікування гострої серцевої недостатності поділився професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 3 ВНМУ ім. М. І. Пирогова, Валерій Іванов.

Організатори впевненні, що подібні масштабні наукові заходи допоможуть як молодим лікарям, так і спеціалістам із досвідом вдосконалити свою роботу та покращити якість надання медичної допомоги пацієнтам.