Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Козятинська ЦРЛ - отримала відремонтоване пологове відділення
Img 0696

Сучасний УЗД-апарат, ліжка з підігрівом для новонароджених, монітори, апарати штучного дихання - відтепер одна з найкращих лікарень області -  Козятинська ЦРЛ - отримала відремонтоване пологове відділення.

Реконструкцію приміщень фахівці провели у стислі терміни – всього за чотири місяці, а його відкриття і оновлення стало результатом спільної роботи – лікарів, Вінницької обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, районної ради та  Департаменту охорони здоров’я.

- Козятинська лікарня є однією з найкращих в області і ми пишаємось тим, що тут відбуваються позитивні зміни, – наголосила директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович. -  Для майбутніх матерів та новонароджених медична допомога стала ближчою та доступнішою. Це є пріоритетом охорони здоров’я області.

За словами головного лікаря  ЦРЛ Олександра Кравчука, у відділенні працюють  фахові спеціалісти, а заклад повністю забезпечений необхідними медикаментами і вже сьогодні ввечері  тут прийматимуть перші пологи.

У планах керівництва лікарні та органів влади зробити капітальний ремонт дитячого відділення, який розпочнеться уже незабаром.