Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Стандарти діагностики та лікування внутрішніх ​захворювань
Img 7519

У стінах обласної філармонії «ПЛЕЯДА» відбулася ХХ ювілейна науково-практична конференція «Стандарти діагностики та лікування внутрішніх захворювань з урахуванням рекомендацій доказової медицини».

    Для участі в конференції  запросили лікарів загальної практики сімейної медицини, терапевтів, кардіологів та лікарів інших терапевтичних спеціальностей. Організаторами науково-практичного заходу виступили Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації та Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова.

    С.І.Швидюк, головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню, в своєму виступі навела статистику захворюваності на серцево-судинну патологію серед жителів Вінниччини. Під час заходу, з науковцями медичного вишу, обговорювалися питання діагностики та лікування кардіологічних хвороб. Зокрема, лікарі зосередили увагу на ефективності використання певних лікарських засобів, розглянули сучасні підходи лікування хвороб серцево-судинної системи та інших аспекти лікування порушень ритму серця. Особливо присутніх зацікавила тема щодо алгоритму дій медиків на всіх етапах курації лікування гострого коронарного синдрому, аритмій та артеріальної гіпертензії.

Також активно обговорювались фактори ризику серцево-судинних захворювань та питання первинної і вторинної профілактики.

Навчальні заходи такого плану допомагають донести лікарям-практикам найсучасніші методи діагностики і лікування з урахуванням рекомендацій доказової медицини.

   

Прес-служба ДОЗ ОДА

 

15.09.2017