Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
На нараді обговорили проблемні питання "третинки"
Img 7055

Проблемні питання функціонування закладів охорони здоров’я третинного рівня надання медичної допомоги обговорювало керівництво Департаменту охорони здоров’я ОДА під час наради з головними лікарями лікувальних закладів та директорами медичних коледжів.

Фахівці розглядали актуальне питання організації бюджетного процесу для закладів охорони здоров’я у 2017 році, роботу лікувально-профілактичних закладів у  системі «PROZORRO».

За словами Людмили Грабович – директора ДОЗ ОДА – ситуація у бюджетній сфері обласної здоровоохорони змінюється і наразі вимагає від нас контролювати бюджетний процес у кожному ЛПЗ. Тому  кошты необхідно спрямовувати  на першочергові потреби закладів, - наголосила директор Департаменту.

Людмила Грабович також звернула увагу присутніх на забезпечення закладів третинного рівня відповідними умовами для людей з інвалідністю.

Спеціалістами також розглядались проблеми функціонування виїзних консультаційних бригад екстреної медичної допомоги та їхня роль у наданні медичної допомоги населенню області.

Окремим питанням, яке зацікавило присутніх, стали перспективи запровадження у медичній сфері Вінниччини гендерно-орієнтованого бюджетування – формування бюджету з урахуванням потреб жіночого та чоловічого населення.

Наприкінці засідання Людмила Грабович  висловила сподівання, що усі заклади охорони здоров’я третинного рівня будуть плідно та ефективно співпрацювати між собою.  У свою чергу, Департамент надаватиме усю можливу допомогу в роботі закладів усіх рівнів.

 

18.08.2017

Прес-служба ДОЗ ОДА