Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ  «КРАЩА МЕДИЧНА СЕСТРА»
Fgh

17 травня 2017 року у Вінницькому обласному спеціалізованому територіальному медичному об’єднанні «Фтизіатрія» відбувся конкурс професійної майстерності «Краща медична сестра» – присвячений Міжнародному Дню медичної сестри.

         В конкурсі взяли участь 11 учасників, які представляли всі відділення закладу.

       В теплий сонячний весняний день така ж атмосфера панувала в залі під час проведення конкурсу. Помітно хвилювались учасники, адже вони вже кращі у своїх відділеннях, пройшли серйозний відбір і в конкурентній боротьбі вибороли право представляти свій структурний підрозділ. Активно підбадьорювали своїх учасників і групи підтримки з кожного відділення.

         Привітання учасникам конкурсу прозвучали від адміністрації закладу  та профспілкового комітету.         

         Після невеликої розминки, учасники взялись до найсерйознішої частини – підготовки відповідей на 100 тестів, які були запропоновані організаторами і включали в себе, як теоретичні питання так і знання протоколів сестринського догляду, практичних навичок.

      Поки жюрі перевіряло роботи учасників, за сприяння профспілкового комітету було організовано відпочинок для конкурсантів з усілякими смаколиками,  запашною кавою та чаєм.

         За підсумками конкурсу перемогу розділили 2 учасниці – Іщенко Тетяна Олександрівна – медична сестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії та Крайнюк Маргарита Олександрівна – медична сестра відділення легеневого туберкульозу для дорослих № 5. Заслужено 2 місце дісталось Щецяк Тетяні Іванівні – медичній сестрі легенево-хірургічного відділення,  3 місце посіла  – Панько Людмила Леонідівна – медична сестра відділення легеневого туберкульозу для дітей.

       Присутні оплесками привітали переможців та всіх учасників конкурсу та побажали переможцям активної участі та перемоги в обласному конкурсі на «Кращу медичну сестру"

 Крім того всі учасники конкурсу отримали квіти, теплі посмішки, позитивні емоції та гарний настрій.

 24.05.2017

Прес-служба ДОЗ ОДА